Výrazná stopa na mistrovství světa v podobě našich odchovanců.

Přidáno 10.09.2019, přidal Václav Mrkvica, přečteno 503x

Také náš klub má zastoupení v týmu českých lvů.

Na právě probíhajícím světovém šampionátu v Číně má také náš klub své zastoupení. A to jak v podobě odchovanců, tak také hráčů, kteří prošli mládeží v našem klubu. Jako prvního můžeme zmínit Jaroslava Bohačíka. Mladší bratr našeho kapitána Petra Bohačíka je sice odchovancem Hladnova avšak má na svém kontě také 2 roky v dorostu, kdy oblékal dres NH. V Číně patří  mezi nejlepší hráče.Český tým drží ve hře o přední příčky především díky své přesné mušce a také precizní obranou. Prozatím si drží průměr 17 bodů, 5 doskoků a 2 asistencí na zápas. Dalším odchovancem je Lukáš Palyza. Toho pro velký basketbal připravil právě náš klub. Nedílnou součástí týmu je také Jakub Šiřina. Na šampionátu funguje jako druhý rozehrávač za ústředním rozehrávačem týmu Tomášem Satoranským.

Další novinky

Nejčtenější články

přidáno 27.11.2016, přečteno 3567x

Seznamte se novou posilou! Přicházi Kevin Mays.

přidáno 01.05.2018, přečteno 3356x

Basketbalisté NH Ostrava již podruhé mistry republiky !

přidáno 20.10.2016, přečteno 3114x

Seznamte se s novou posilou! Přichází Deshawn Painter.

přidáno 23.11.2016, přečteno 2654x

Ukončení spolupráce s Isaacem Sevliem.