8. 2. 2018

Review: USK Praha : NH Ostrava: 81:63 (18:8,40:30,56:45)

Kolo: 21

Datum: 7.2.2018

Ve středu jsme zavítali na palubovku USK Praha. "Sovy" držely před tímto zápasem v tabulce KNBL 10. místo. A díky zaváhání Brna a jejího včerejšího vítězství proti našemu týmu poskočily na 9. místo.

Domácí měli výborný vstup do zápasu a první periodu vyhráli s přehledem 18:8. Náš výkon byl ospalý a bez energie.  Pak jsme ovšem zabrali a začali také běhat. V poločase jsme ztráceli jen 10 bodů.  Ve druhé půli se nám povedlo 2x se dotáhnout na rozdíl 4 bodů nicméně soupeř opět odskočil a nakonec vyhrál 81:63. Nejlepším střelcem a zároveň MVP zápasu byl zvolen Ondřej Sehnal. Nasbíral 22 bodů a právem tak ukázal, proč patří do širší nominace naší reprezentace.

Za nás se nejvíce dařilo  Stojačičovi, který nasbíral 25 bodů.  Další zápas odehrajeme 14. 2. na půdě Děčína. V tomto zápase již budeme moci počítat s Milanem Stanojevičem, který si odpykal 2 zápasový trest.