V posledním zápase sezóny přivítáme USK Praha.

9. 4. 2019

Preview:  NH Ostrava vs USK Praha

Kolo:12

Datum: 10.4.2019, 18:00

Ve středu 10. dubna se v ostravské hale Tatran odehraje poslední domácí zápas v sezóně 2018/2019. Soupeřem svěřenců trenéra Medveckého budou Sovy z Folimanky. S tímto celkem se domácí potkali v nadstavbové části již 3x. Na jejich palubovce pokaždé padli, v domácím prostředí však dokázali zvítězit 76:70. Nejlepším střelcem domácích byl s 18 body Stanojevič, hned v závěsu byl Boggs a 14 bodů přidal také kapitán Petr Bohačík. Do tohoto zápasu měli domácí výborný start a první periodu vyhráli 19:6. A hlavně díky vydařené první periodě nakonec došli k důležitému vítězství. U hostů se hlavně ve druhém poločase činil Stevanovič s 20 body.  Následně čekaly ostravský tým další zápasy, kdy nejprve vyhráli v Hradci Králové, následně však padli na USK a také doma s Kolínem. Pak však doma zabrali a zaslouženě vyhráli nad Hradcem Králové. V sobotu pak zavítali do Kolína, kde i vinou prvního poločasu, který byl ze strany hráčů NH velmi matný, celý zápas prohráli o 12 bodů v poměru 89:77. Tentokrát byl naším nejlepším střelcem Lukáš Bažant s 20 body. 14 bodů přidal Boggs a 11 Nábělek.  Zápas proti USK začíná netradičně v 18 hodin.

Partnerem středečního utkání je tentokrát Vinařství Pavlovín.